KANDIDUJI DO SENÁTU ČR
za volební obvod č. 44
Chrudimsko a Havlíčkobrodsko
jako nezávislý kandidát, bez podpory politických stran


Běstvina a Jeřišno

V pátek 8. června jsem měl možnost navštívit dvě obce na hranicích našich krajů. Nejprve jsem se setkal s kamarádkou Marií Brožkovou, starostkou obce Běstvina. Bavili jsme se o problémech současného venkova. Poté jsem pokračoval na Vysočinu do nedalekého Jeříšna. Zde mě čekala druhá kamarádka paní starostka Dagmar Vaňková. Představila mi obec, navštívili jsme firmu Strojtep, prohlédli si nově postavenou hasičskou zbrojnici a na závěr navštívili kulturní dům a hostinec. Celé dopoledne bylo moc příjemné a je vidět, že obě paní starostky jsou ženy na správném místě. Děkuji.


Jednota Hlinsko

Prodejna na venkově nemůže být považována za LUXUS, ale za základní službu, která musí být běžně dostupná všem občanům. Tak na tomto jsme se dnes shodli s předsedkyní Spotřebního družstva Jednota Hlinsko paní Miladou Oboleckou.


Začátek volební kampaně

Dne 8. 5. 2018 jsme v rámci "Možděneckého vejšlapu" zahájili kontaktní volební kampaň. V hojném počtu jsem se vydali z Možděnice na Slavíkov, dále přes Hařilovu Lhotku do Bílku, kde se k už tak dost početné skupince, přidali ještě další, a společně jsme pokračovali "Údolím řeky Doubravky". Celý výšlap jsme zakončili v Chotěboři v místní hospodě "Hrom do police", kde jsme si všichni dali zaslouženou večeři a studené pití. Počasí nám přálo, celou dobu svítilo sluníčko, a tak se celý výlet skvěle vydařil.


Sběr podpisů zahájen

Od 1. května byl zahájen sběr podpisů pro mou kandidaturu do Senátu Parlamentu ČR. Sběr podpisů probíhá za pomoci dobrovolníků. O podrobnostech kampaně a počtu nasbíraných podpisů Vás budu průběžně informovat na webových stránkách a na mé oficiální Facebookové stránce. Budu rád když se do sběru podpisů zapojíte i Vy!
Zadavatel: Tomáš Dubský, Zpracovatel: ENTERA CZ, s.r.o.