KANDIDUJI DO SENÁTU ČR
za volební obvod č. 44
Chrudimsko a Havlíčkobrodsko
jako nezávislý kandidát, bez podpory politických stran


Zpráva o financování volební kampaně

Ke stažení zde.

Zpráva o financování kampaně


Senátní volby

O víkendu se konaly komunální a senátní volby. Chci vám všem poděkovat za účast a především za velkou podporu. Téměř pět tisíc hlasů je závazkem a další motivací. Gratuluji postupujícím. Senátní volby nám ale neskončily a je potřeba přistoupit aktivně i k druhému kolu. Pořád si myslím, že náš obvod má zastupovat senátor, který zde žije. Takže, pane Tecle, hodně štěstí.


Finále

V pátek 5. a v sobotu 6. října se konají Senátní volby v našem okrsku č. 44 Chrudimsko a Havlíčkobrodsko. Účastí v těchto volbách máme možnost vybrat si zástupce na příští období. Rozhodl jsem se kandidovat, abych mohl hájit náš region, řešit problémy, které které se nás skutečně týkají a být vám zde k dispozici. Kandiduji jako nezávislý a jsem přesvědčen, že i bez stranických instrukcí se dá hodně dokázat. Děkuji vám za nezištnou pomoc a podporu. Pojďme společně podpořit místo kde žijeme.


Oslava výročí 100 let republiky

V neděli 16.září jsme si společně připomněli významné výročí uplynutí sta let od vzniku samostatné Československé republiky. Slavnostní program byl zahájen na dřevíkovské návsi položením věnce u pomníku padlých. Následovala zdravice starosty obce a kulturní program. Poté prošel průvod obcí do areálu parketu, kde vystoupila dechová hudba Mrákotínka. Velké poděkování patří paní Dagmar Zelené za připravení programu.


Volební audiovizitka kandidátů do Senátu

https://www.irozhlas.cz/volby/senatni-volby-2018-kandidatu-volebni-vizitky-senat_1809100700_ako

Hasičská fontána Praha 2018

Ve čtvrtek 13.9. obdrželi naši dobrovolní hasiči poděkování od Předsedy Senátu za realizaci "Hasičské Fontány Praha 2018". Zároveň převzali Certifikát o vytvoření SVĚTOVÉHO REKORDU "Největší hasičská fontána ". Ještě jednou velká gratulace a poděkování za reprezentaci obce.


Informační zpravodaj SMS


Pyrocar 2018

Sobotní návštěva akce Pyrocar v Přibyslavi.


Rozhlasová volební vizitka

Dnes natáčení krátké volební vizitky v Českém rozhlasu v Pardubicích. Příjemní lidé i prostředí.

Zadavatel: Tomáš Dubský, Zpracovatel: ENTERA CZ, s.r.o.